۱۳۹۶ بهمن ۱۶, دوشنبه

دستگیری دو شهروند در شهرستان محلات

 معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی از دستگیری دو نفر از افرادی خبر داد که به گفته او “ضد انقلاب” و در حال “آسیب زدن به اماکن مذهبی” بودند.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سرهنگ عزت‌اله نظم آبادی از دستگیری “عوامل تخریب اموال عمومی” در شهرستان محلات خبر داد و اظهار داشت: “مورخ ۱۵ بهمن‌ماه مقارن ساعت ۵ بامداد ۲ نفر از عوامل گروه ضد انقلاب توسط گشت‌های عملیاتی بسیج سپاه شهرستان دستگیر شدند”.
وی مدعی شد: “این افراد هنگام آسیب زدن به اماکن عمومی و مذهبی دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند”.
علیرغم اینکه زمان زیادی از بازداشت این افراد نمی گذرد با این حال معاون روابط عمومی سپاه روح‌الله استان مرکزی ادعا کرد: “نامبردگان اعتراف کردند که وابسته به گروه ضدانقلاب و با عوامل خارج از کشور در ارتباط بوده و چندین بار در روزهای گذشته اقدام به تخریب، آتش زدن درب دفتر امام جمعه، آتش زدن مسجد و اقدام به شعارنویسی کرده اند”.
به نظر می آید اشاره گزارش مزبور به هواداران گروه ری استارت باشد که در روزهای اخیر ویدیوهایی از آنها در حال آتش زدن پمپ بنزین و اماکن عمدتا دولتی یا مذهبی منتشر شده بود.
ری‌استارت نام برنامه‌ای صوتی-تصویری است که سید محمد حسینی، مجری پیشین تلویزیون ایران آن را اجرا و در فضای مجازی منتشر می‌کند.
آقای حسینی اخیرا از مخاطبان خود خواسته بود که با سنگ یا تفنگ ساچمه‌ای شیشه بانک‌ها، ادارات و خودروهای دولتی را بشکنند تا از این طریق نارضایتی خود را از حکومت نشان دهند.
او در کانال خبری خود در دنیای مجازی تصاویر متعددی از شهرهای مختلف ایران و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی در کشورهای دیگر منتشر کرده که هوادارانش را در حال شکستن شیشه ساختمان‌های متعلق به حکومت ایران یا اماکن مذهبی نشان می‌دهد.
ارسال یک نظر